Korzyści

DLA PACJENTA

POWRÓT DO ZDROWIA
PocketECG to najszybsza i najbardziej precyzyjna diagnostyka arytmii. Dzięki temu lekarz może podjąć leczenie najszybciej jak to tylko możliwe. To oznacza dla pacjenta większe szanse na dostatecznie wczesne i skuteczne leczenie lub kontrolowanie arytmii, tak by zapobiec późniejszym powikłaniom nieleczonych schorzeń.  • Przyspieszenie diagnostyki
Przyspieszenie diagnostyki

Podczas sesji monitorowania arytmii (trwającej aż do 30 dni) sygnał EKG jest przekazywany online do centrum monitorowania. Dzięki bieżącej kontroli jakości napływającego na bieżąco sygnału przez techników EKG oraz weryfikacji zarejestrowanych arytmii, badanie jest kończone tuż po uzyskaniu danych wystarczających do postawienia diagnozy. Lekarz otrzymuje raport końcowy bezpośrednio po zakończeniu sesji monitoringu. To pozwala na podjęcie jak najszybszej decyzji o sposobie leczenia i uniknięcie poważniejszych powikłań kardiologicznych.
  • Prosta obsługa
Prosta obsługa

Urządzenie posiada duży ekran dotykowy i jest intuicyjne w obsłudze. W łatwy sposób pacjent może zgłosić odczuwane symptomy, wybierając z listy. Zapisują się one wraz z dokładną datą i godziną, tak by lekarz mógł sprawdzić, w jaki sposób są one skorelowane z występującymi arytmiami. Wymiana baterii jest niezwykle prosta i intuicyjna.  Nasze doświadczenie pokazuje, że z technologii bez trudu korzystają nawet osoby starsze.
  • Większa wygoda
Większa wygoda

Przy wydłużonym monitoringu pracy serca (aż do 30 dni) możliwa jest delikatna zmiana miejsca, w którym przyczepiane są elektrody. Pozwala to uniknąć podrażnień skóry lub znacznie je ograniczyć . Dodatkowo, urządzenie jest lekkie i poręczne. Może być noszone w kieszeni lub w dołączonej do zestawu saszetce, umożliwiającej dyskretne korzystanie z urządzenia nawet w pracy.
  • Kontrola poprawności przeprowadzenia badania
Kontrola poprawności przeprowadzenia badania

Dzięki ciągłej transmisji sygnału EKG możliwe jest monitorowanie czy pacjent każdorazowo prawidłowo podłączył urządzenie. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie sytuacji, w której przez dłuższy czas serce pacjenta nie jest monitorowane właściwie oraz na uniknięcie konieczności powtarzania badania.  • Koniec niepotrzebnych wizyt
Koniec niepotrzebnych wizyt

W większości przypadków do uzyskania pełnej diagnozy będą potrzebne maksymalnie 1-2 wizyty pacjenta w placówce. Istnieje możliwość oferowania wysyłki kurierskiej zestawu PocketECG do pacjenta, w przypadku braku możliwości wizyt w placówce medycznej. Koniec z niepotrzebnymi wizytami związanymi z koniecznością powtarzania sesji monitoringu lub odbiorem / zwrotem urządzenia.

poznaj@pocketecg.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany najnowocześniejszym i najbardziej kompleksowym rozwiązaniem z zakresu zdalnego monitoringu pracy serca.